Sprzedaj mieszkanie

Dlaczego sprzedawać z RE/MAX?

Bez względu na to czy chcesz sprzedać mieszkanie, dom, nieruchomość komercyjną czy gruntową – mamy dla Ciebie idealnego agenta. Ponad 100 000 agentów w niemal 100 krajach jest gotowych pomóc Ci sprzedać nieruchomość za najlepszą możliwą cenę, w najkrótszym możliwym terminie i w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób.


Twoje korzyści ze sprzedaży nieruchomości za pośrednictwem RE/MAX:

1. Doświadczeni agenci wspierają Cię od początku do końca transakcji, a nawet dłużej

Sprzedaż domu wymaga przemyślenia licznych kwestii, a bez odpowiedniego doświadczenia łatwo jest przeoczyć istotne aspekty transakcji. Sprzedając za pośrednictwem RE/MAX uzyskujesz wsparcie osobistego agenta RE/MAX od początku do końca procesu sprzedaży i dostęp do wszystkich niezbędnych usług w zakresie efektywnej sprzedaży nieruchomości. Od prawidłowej analizy rynku w celu oszacowania wartości nieruchomości i ustalenia właściwej ceny ofertowej, aby dopasować ją do aktualnego popytu na rynku, przez przygotowanie, wprowadzenie i szeroką promocję nieruchomości, po wsparcie w spełnieniu wszelkich wymogów formalno-prawnych, Twój agent RE/MAX maksymalnie ułatwi Ci cały proces sprzedaży. Ponadto RE/MAX oferuje szeroką gamę usług przed- i posprzedażowych dostosowanych do Twoich potrzeb.


 
Personal Agent Support
wsparcie Twojego osobistego agenta
 
Guidance Through the Entire Course
pomoc od początku do końca procesu sprzedaży
Services According to Your Wishes
usługi dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań


2. Skuteczny marketing pod egidą rozpoznawalnej, zaufanej marki

Agenci RE/MAX dobiorą odpowiednie narzędzia z szerokiej gamy sprawdzonych instrumentów reklamowo-marketingowych, wybierając te najbardziej optymalne do sprzedaży Twojej nieruchomości, a cały proces odbywać się będzie w oparciu o markę przyciągającą rzetelnych nabywców, zarówno lokalnych, jak i globalnych. Dzięki naszej koncepcji sprzedaży opartej na współpracy Twoja nieruchomość będzie dostępna dla wszystkich agentów RE/MAX, a także dla agentów nieruchomości w całej branży, co znacznie skróci czas sprzedaży Twojej nieruchomości. Jako klient korzystasz z rozpoznawalnej marki RE/MAX, która przyciąga do nas zainteresowanych klientów – lokalnych i zza granicy.


Best Mix of Marketing Activities
optymalny dobór strategii marketingowych
Effective Marketing Tools
efektywne narzędzia marketingowe


3.  Międzynarodowa sieć skupiająca lokalnych agentów nieruchomości

RE/MAX to największa na świecie sieć agencji nieruchomości oparta na ścisłej współpracy pomiędzy biurami i ich agentami - lokalnymi ekspertami działającymi na lokalnych rynkach i obsługujących klientów ze swojej najbliższej okolicy. Twój osobisty agent RE/MAX będzie miał doświadczenie w zakresie zróżnicowanej dynamiki na rynku i będzie w stanie zasugerować odpowiednią cenę w kontekście bieżących warunków rynkowych. Agent będzie mógł prowadzić obiektywne negocjacje w Twoim imieniu i umożliwi Ci sprawne pokonanie przeszkód logistycznych i prawnych. Będziesz mógł polegać na profesjonalizmie i doświadczeniu swojego agenta, dzięki którym Twoja transakcja będzie bardziej produktywna i rentowna.


 
Worldwide Real Estate Network
ogólnoświatowa sieć biur nieruchomości
 Professional Agents
profesjonalni agenci


4. Ponad 40 lat doświadczenia i rozwoju

Przez ponad 40 lat doprowadziliśmy nasze usługi w zakresie sprzedaży nieruchomości do perfekcji, a całą nagromadzoną wiedzę przekazujemy naszym agentom. Wszyscy agenci RE/MAX przechodzą regularne szkolenia i mają stałe wsparcie ze strony sieci, aby móc oferować usługi najwyższej jakości w zakresie sprzedaży nieruchomości. W ten sposób zapewniamy, że nasi agenci wiedzą najlepiej jak spełnić oczekiwania klienta – ponieważ to oni są lokalnymi ekspertami na swoich lokalnych rynkach.

40 Years of Experience 40+ lat doświadczeń
 
High Quality Training Courses wysokiej jakości szkolenia